nFit diyetisyenlerinin hazırladıgı özel reçeteler, JustFood asçılarının usta yorumuyla birleşerek saglıklı menüler hazırlanıp enfes lezzetler ortaya çıktı! Tüm öğünleri içeren ve günlük olarak kapıya teslim edilen lezzetli kilo vermenin en pratik yolunu sizler için hazırladık.

Just Food’un sunduğu FitPlus saglıklı yaşam programına 2 adımda kolayca ulaşabilirsiniz:

1) Programınızı seçin

– 2 Günlük Yağ Yakma Programı –
– 21 Günde Yeni Bir Ben! –

2) Sipariş verip ödemenizi yapın


Sipariş

Her ayın ilk pazartesi günü baslayacak olan program için ön kayıtlar bir önceki ayın 25ine kadar alınmaktadır. Kayıt için 0555 042 58 78 nolu numarayı arayıp ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Teslimat

Haftanın her günü 7.00 ile 9.00 saatleri arasında günlük programınızı size getiriyoruz. Size özel hazırlanan saglıklı menünüzü JustFood kuryeleri tarıafından JustFood standartlarına uygun olarak kapınıza teslim ediyoruz.


nFIT-Just Food 21 gün Metabolizma Hızlandırma Programı

“Unutma, degisim 1 günde olmaz ama 1 günde baslar.”

21 günde bir beden incelmek, incelmenin ötesinde daha enerjik ve mutlu hissetmek, istah kontrolünüzü yönetmeyi ögrenmek ve metabolizmanızı hızlandırmak ister misiniz? Üstelik hayatınızda/bedeninizde bu kadar güzel sey olurken sizin tüm bunlar için tek yapmanız gereken sey Just Food Marketi arayıp siparis vermek olcak. nFIT diyetisyenleri hesapladı, ölçtü, tarttı ve sizler için muhtesem tariflerden olusan 21 günlük bir menü çıkardı, Just Food Market yetenekli sefleriyle ve tüm profesyoneligiyle bu menüyü en lezzetli sekilde kapınıza kadar getirmek için tüm çalısmalarını tamamladı . Size de bu menüyü afiyetle yiyip, 21 günde #nfit olmak kaldı. Yemek yapmaya harcadıgınız saatlerde artık en sevdiginiz filmi izleyebilir, egzersiz yapabilir, çocuklarınızla oynayabilir ve baska ne isterseniz yapabilirsiniz.


Program İçeriği

Program hazırlanırken besinlerin fonksiyonel etkileri, diyet psikolojisi, bir gün içinde alınması gereken makro ve mikro besin ögeleri göz önünde bulundurulmus olup her besin grubuna yer verilen saglıklı ve dengeli bir program ortaya çıkarılmıstır.


Bu programı kimler yapabilir?

Kilo vermek isteyenler, uzun ve oturarak çalısanlar, sindirim problemi yasayanlar, vücuttaki ödemi atmak isteyenler, kan degerleri normal seviyede olanlar, evde yemek hazırlayamayanlar, sigara ve alkol alıskanlıgı olanlar, sabah uyanmakta zorluk çekenler, kendisini yorgun ve güçsüz hissedenler, vücudunu sis hissedenler, yeterli su içmeyenler, gaz problemi olanlar


Kimler Yapamaz

Çocuklar, emzirme dönemimin ilk 6 ayında olanlar, hamileler, kronik kompleks hastalıgı olanlar, ileri yastaki bireyler, kanser hastaları, asırı zayıflar, asırı sismanlar, 18 yasından küçükler, 80 yasından büyükler doktor kontrolünden geçip onay aldıktan sonra yapabilirler.


Neden 21 Gün ?

Çünkü yapılan birçok çalısmaya göre bir aktiviteyi alıskanlık haline getirebilmek için gerekli minimum süre 21 gündür. 21 günün sonunda saglıklı beslenme sürekli kendinize hatırlatmanız gereken bir görev degil, yasam sekliniz haline gelecek. Üstelik vücudunuzun bu kadar kolay ve lezzetli bir programla nasıl degistigini gördügünüzde saglıklı beslenmenin gücüne siz de inanacaksınız.


21 Günün Sonunda Ne Yapacagım?

Çok basit! Artık damak tadınız saglıklı beslenmenin de lezzetli ve keyifli oldugunun farkında olacak. Tek yapmanız gereken 21 günün sonunda vücudunuzda gördügünüz bu sahane degisimi korumak adına edindiginiz bu alıskanlıkları devam ettirmek. Programı uygularken aynı zamanda saglıklı beslenmeyi kendi kendinize neden bu kadar zor hale getirdiginizi düsünebilirsiniz. Ancak programı tamamladıktan sonra saglıklı beslenmenin keyfine varacagınızdan ve bunu sürdürmek isteyeceginizden eminiz!


nFit-Just Food 2 gün Yag Yakıcı Program

“………………….”

Haftada 2 gün diyet yaparak yag yakmaya hazır mısınız?

Bu 2 günlük degisim programına ulasmanız için yapmanız gereken tek sey, Just Food Market’i arayıp siparis vermek.


Programın içerigi

nFit diyetisyenlerinin hazırladıgı özel reçeteler, JustFood asçılarının usta yorumuyla birleserek 2 günlük bir menü hazırlanıp enfes lezzetler ortaya çıktı! Haftada 2 gün bu programı uygulayıp diger günler dikkatli beslenmeye devam ederek ayda 1 beden incelmeniz mümkün. Doyurucu içerigi ile sizi diyet mantıgından çıkararak keyifli bir sekilde hafiflemenize yardımcı olan programının lezzetine ve vücudunuzdaki etkilerine inanamayacaksınız.


Ne zaman uygulamalıyım?

Kilo verme sürecinde vücudunuzun direnç gösterdigi noktada, “Bu ara çok kaçırdım, bir an önce dengelemeliyim.” dediginizde, özel bir gün öncesinde kıyafette daha iyi görünmek istediginizde, tatil/seyahat öncesinde ve sonrasında, sindirim sisteminizin düzgün çalısmadıgı dönemlerde, “Diyet yapıyorum ama uzun zamandır yag kaybı göremiyorum.” dediginizde uygulayabilirsiniz.


Bu programı kimler yapabilir?

Kronik bir hastalıgı bulunmayan 16 yas üstü yetiskin bireyler bu programı rahatlıkla uygulayabilirler.


Kimler Yapamaz

Metabolik hastalıga sahip olan bireyler (diyabet (seker) hastalıgı, böbrek hastalıgı, kalp-damar hastalıgı, vb.), emziren kadınlar bu programı uygulamadan önce doktorlarına ve diyetisyenlerine danısmalıdır. Bu program çocuklar ve hamilelik sürecindeki bireyler için uygun degildir!


2 günün sonunda neler göreceksiniz?

Elbette herkesin vücudunun verdigi tepki farklı. Ancak bu program ile beraber; daha saglıklı çalısan bir metabolizma, düzelmis bir sindirim sistemi, toksinlerden ve ödemden kurtulma, daha dinç ve enerjik bir vücut göreceginiz etkilerden sadece birkaçı! Programı her hafta düzenli uygularsanız 1 ayın sonunda 1 beden incelmis olacaksınız, ayrıca yukarıda belirtilen olumlu etkilerin yasam kalitenizi nasıl degistirdigine inanamayacaksınız.