Tedarikçilerimiz

Sürdürülebilir gıda geleceği için üreticilerimizin güvenilirliğini ön planda tutuyoruz. Çalıştığımız her tedarikçiyle ürün ve hizmetlerin güvenlik standartlarına uygun olmasına özellikle dikkat ediyoruz.

 

Atık Yönetimi

Uzun vadeli çevre politikamızın öncelikli hedefi üretimde ve tüketimde sıfır atığa ulaşmak, kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak cam, plastik, yağ ve organik atıkları çevreye en az zarar verecek şekilde ayrıştırıp geri dönüşüme katkıda bulunmaktır. Bu atıkları yaşam döngüsüne en uygun şekle getirip gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir çevre bırakmaya çalışıyoruz. Ayrıca müşterilerimize sunduğumuz, ambalaj olarak kullanılan cam ürünleri depozito karşılığında geri alıyoruz.

 

Enerji Tasarrufu

Üretim alanlarımızda düşük sarfiyatlı teknolojik ekipmanlar kullanıyoruz. Doğal kaynak kullanımını, üretim programımızla minimize ediyoruz. Soğutma sistemlerimizde doğa dostu CFC içermeyen gazlar kullanıyoruz.

Sürdürülebilirliğe Olan Yaklaşımımız

Just Food olarak biz gelecek nesillerin yaşam kalitelerini devamlı kılmak için tedarikçi seçiminden atık yönetimine kadar tüm süreçlerimizde doğaya ve insana saygılı bir tutum göstermeyi ilke edindik.

 

Yenilenebilir Ürünler Kullanımı

Ürünlerimizi tasarlarken, üretirken ve paketlerken kullandığımız materyallerin geri dönüştürülebilir olmasına özen gösteriyoruz. Kendi alanımızda her zaman yenilikçi, pratik ve çevreye faydalı çözümler üretmeye çalışıyoruz. Bu konudaki hassasiyetimizi her zaman koruyarak bugün geri dönüştürülebilir bir kaynağın yarın yok olabileceğinin farkında olduğumuz için bu sorumluluk bilincinden ayrılmıyoruz.

 

Geri Dönüşümlü Plastik Kullanımı

Plastiklerimizin hiç birinin doğaya zarar vermemesi bizim için çok önemli. Kullandığımız plastikleri seçerken hepsinin geri dönüşümlü olmasına özen gösteriyoruz. Bu sayede daha az doğal madde tüketimi sağlıyor, çevre kirliliğinin azalması için çaba gösteriyoruz.