Just Food olarak amacımız günlük hazırlanan ve hijyenik paketlenip misafirlerimize sunulan tüketmeye hazır ürünleri üretmek ve satmaktır.

Marketlerimizde seçenekler market dolaplarında sergilenmektedir. Müşteriler ürünlerini seçtikten sonra kasada ödemelerini yapar ve isteklerine göre, kafe alanında veya diledikleri yerde tüketebilirler. Sipariş vermek isteyen müşteriler ise telefon veya internet aracılığıyla JFM şubelerine ulaşarak paket servis hizmeti alabilirler.

Bizim için önemli olan, evde yemek pişirmeye zamanı olmayan herkese sağlıklı yemek üretmek ve bunu hayat tarzı haline getirmelerini sağlamaktır.

Hikayemiz

Sağlıklı, taze ve kaliteli yemek tutkumuzu misafirlerimize hızlı ve kolay bir şekilde ulaştırma hayali ile işe koyulduk. 1,5 senelik çalışmalarımızın sonucunda “fast casual” (hızlı ve kolay) olarak bilinen konsepti Türkiye’ye lokalize ederek; fast food ve al-götür hizmetini, sağlıklı ve taze yemek yaklaşımızla birleştirdik.

Türkiye’nin ilk hazır yemek marketi olarak 27 Temmuz 2017 tarihinde Tunus Caddesi’nde Ankaralılarla buluştuk. Hedeflerimiz doğrultusunda daha etkili bir şekilde çalışacağımız mutfağımızı kurduk. Her yaş gurubuna uygun ve sağlıklı beslenmeyi destekleyen yapımızla işimizde her zaman en iyi olmayı hedefliyoruz. Kararlılıkla ve birbirimizden aldığımız güç ile ilerliyoruz.

Vizyon & Misyon

Her yaş grubunun her öğünde kendisi için alternatifler bulabileceği, ev yapımı, doğal, koruyucu ve katkı maddeleri kullanılmadan hazırlanan, sürdürülebilirliğe önem veren, doğru saklama koşullarında ve hijyenik bir ortamda özenle hazırlanmış farklı lezzetlerle, yemek pişirmeyi dert olmaktan çıkartıp yemek yemeyi keyfe dönüştürerek günlük hayatın vazgeçilmezi haline getiren ve sektörde uluslararası boyutta ülkemizi temsil eden bir yemek marketi olmak vizyonumuzdur.

Marketimizin misyonu sağlıklı olması ve lezzetiyle tatminkar yemek yeme deneyimi sunarak damak tadına düşkün herkesin, kendisi ve sevdikleri için daha fazla zaman yaratmasını sağlamaktır.

Amaçlarımız

Özenle seçilen ürün ve alternatif pişirme yöntemleriyle taze ve sağlıklı yemekler pişirmek.
Kontrollü şartlarda üretilen ürünlerimizi, yine kontrollü şartlarda sevk ederek bu ürünleri satışa sunmak.
Hem geleneksel hem modern lezzetlerle misafirlerimize farklı deneyimler yaşatmak.
Her yaş grubunun sağlıklı ve lezzetli yemek yemesi için çeşit ve alternatifler sunmak.
Ürünün tasarımından misafire ulaşana kadar her süreçte kalite ve hijyeni önceliğinde tutarak misafirlerinin satın aldıkları ürünlerden tatmin olmalarını sağlamak.
Sürdürülebilir yöntemlerle ve sürdürülebilirliği ilke edinmiş firmalarla çalışarak gelecek kuşakların sağlıklı nesiller olmasını sağlamak.
Sağladığı kaliteli ve lezzetli yemeklerin ederini iyi belirleyerek fiyat-kalite performansını dengede tutmak.
Kalite ve Gıda Güvenliği’ni ön plana alarak sistem, ürün ve hizmet performansını sürekli iyileştirmek.
Temel ilkeleri doğrultusunda, web sayfasında ve sosyal medyada, misafirleriyle iletişimi kuvvetlendirerek toplumun hijyen ve beslenme konusunda bilgilenmesini sağlamak.
Mevsiminde, ülkemizde yetiştirilen ve üretilen ürünlerle yerel üretimi destekleyen menüler yapmak.
Uluslararası boyutta, gıda üretim ve tüketim sektöründe ülkemizi temsil eden milli bir kuruluş olarak örnek teşkil etmek.
Bulunduğu bölgelerde her eve girerek bir yaşam tarzı haline gelip kar eden bir şirket olmak. Bu kar ile daha fazla yerde yatırım yaparak bahsedilen yaşam tarzını desteklemek.

Marketlerimiz daha çok modern hayat tarzını destekleyen bölgelerde açılmaktadır. Sağlıklı beslenmeye özen gösterenler, sporcular, yoğun çalışan anneler, tekil yaşayanlar ve yemek yapmaya vakit bulamayanlar için kendilerine ve sevdiklerine daha fazla zaman yaratmalarını sağlamak bizim için çok önemlidir.

JFM olarak yerli üreticilerle çalışırız, tariflerimizi genel olarak yerel kaynaklardan sağlayarak hem daha sağlıklı ve taze ürünlerin tedarikini sağlar hem ülke ekonomisini destekleriz. 

Farklı Bir Deneyime Hazır Olun

Maharetli şeflerimizin elinden çıkan ürünlerimiz market dolaplarında sergilenmektedir.
Misafirlerimiz seçtikleri ürünlerin kasada ödemelerini yaptıktan sonra ürünleri isteklerine göre şubelerimizin kafe alanlarında tüketebilirler ya da diledikleri yere götürebilirler.


Evlerinden ya da işyerlerinden sipariş vermek isteyen müşterilerimiz telefon ya da internet aracılığı ile kendilerine yakın JF şubelerine ulaşarak paket servisi hizmetimizden yararlanabilirler.


Misafirlerimizi ofis toplantılarında, basın davetlerinde, nişanda, ev davetlerinde, düğünde, kokteyde ve diğer her türlü davetlerde yalnız bırakmıyoru. Misafirlerimiz bizimle iletişime geçerek catering hizmetimizden yararlanabilirler.
Kapıya teslim ettiğimiz özel sağlık programlarımızla sağlıklı ve dengeli beslenmenizi kolaylaştırıp misafirlerimiziher öğün destekliyoruz.

Neden JFM?

Lezzet, şüphesiz ki seçim yaparken, beslenmede en önemli kriterlerden biridir. Sağlıklı yemeklerin de lezzetli olduğu sloganıyla yola çıktığımız Just Food Market, besin değeri yüksek ve taze ürünlerle, tedarikten paketlenmeye, tüm süreçlerde tamamen hijyenik koşullarda, HACCP kriterlerine uygun üretim yaparız. 

Ürün gamımızı oluştururken, kullanılan sebze ve meyvelerin mevsiminde yetişmesine ve tedarikçilerinin denetlenebilir olmasına dikkat ederek tüm damak tatlarına ulaşmayı hedefleriz.

JFM raflarımızda, ana yemekten tatlıya tüm ürünlerini, geleneksel lezzetlere önem veren, gurme tatlar arayan, protein bazlı beslenmek isteyen, diyet yapan, glütensiz, vegan ve vejetaryen beslenenlerin istedikleri ürüne kolaylıkla ulaşabilecekleri bir sistemle düzenleriz.