Ürünler Nerede Hazırlanıyor?

Just Food olarak hijyenik koşullarda ve kontrollü şartlarda, alanında uzman bir ekip ve yüksek gıda mühendisi ile çalışarak Ankara’da bulunan tesisimizde üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu sektördeki gelişmeleri takip ederek sizlerin en lezzetli tadı ve en kaliteli hizmeti alabilmeniz adına güvenilir ve sağlıklı yemek imkanı sunabilmek için teknolojik ekipmanları da kullanarak kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz.

 

Nasıl Taşınıyor?

Ham maddelerimizin siparişinden itibaren başlayan süreçte kontrollü şartlarda üretilen ürünlerimizi yine kontrollü şartlarda taşıyarak satışa sunuyoruz. Üretimde kullanılan tüm ürünleri tesisimize girdiği andan itibaren özenle koruyor ve tazeliğini kaybetmeden sizlerin damak tadına uygun yiyecekler haline getiriyoruz. Satış kanallarımıza ve sizlerin dokunabildiği raflara ulaşana kadar soğuk zincir yapısının bozulmamasına ve gıda güvenliğinin tüm şartlarına en üst seviyede özen gösteriyor ve lezzetli ürünlerimizi sizlerle buluşturuyoruz.

 

Gıdaların Raf Ömrü Ne Kadar?

Sizlere ulaşana kadar onlarca kontrol noktasında her defasında uzmanları tarafından ölçülen ve değerlendirilen, farklı segmentlerde yiyecek ve içecekler üretiyoruz. Her ürünün kendi yapısına göre tüketim süreleri mevcut. Bu süreleri sizlerin sağlıklı ve lezzetli gıda tüketim hakkınıza göre belirliyoruz. Herkes raflarda bulunan ürünlerin içerik bilgilerini, besin değerlerini ve son tüketim tarihlerini şeffaf bir şekilde öğrenebiliyor.